Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305228

Pääste- ja kriisireguleerimispoliitika osakonna nõunik (kriisireguleerimise suunal)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • osalemine kriisireguleerimispoliitika kujundamisel eesmärgiga tagada Eesti valmisolek hädaolukordadeks;
  • hädaolukorra lahendamise plaanide koostamise korraldamine Eestis;
  • kriisireguleerimise õppuste alase tegevuse koordineerimine Eestis;
  • Vabariigi Valitsuse kriisikomisjoni töö korraldamine;
  • rahvusvaheline erialane koostöö.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus;
  • kasuks tulevad teadmised kriisireguleerimisest, strateegilisest planeerimisest ja avaliku halduse organisatsioonist;
  • eesti ja inglise keele oskus kõrgtasemel nii kõnes kui kirjas;
  • süsteemne mõtlemine, korrektsus, initsiatiivikus, analüütilisus, lahenduskesksus;
  • hea pingetaluvus ning oskus korraldada koostööd erinevate siseriiklike ja rahvusvaheliste partneritega.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • õppimise ja eneseteostamise võimalust kriisireguleerimise ja julgeolekupoliitika valdkonnas;
  • võimalusi suhtlemiseks väga paljude partneritega Eestis ja välisriikides;
  • koostööle ja tulemustele orienteeritud sõbralikku meeskonda;
  • konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

  • täiendav informatsioon tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5135 (Priit Laaniste, pääste- ja kriisireguleerimispoliitika osakonna juhataja);
  • kandideerimisel palume elulookirjeldusele lisada motivatsioonikiri (1 lk), mis on koostatud kõnealuse ametikoha spetsiifikat silmas pidades ning palgasoov.

Tööpakkumise number
#305228

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. mai 2013
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2013

Siseministeerium ja tema valitsemisala moodustavad Eesti suurima ministeeriumi, kus töötab ühtekokku ligi 10 000 töötajat. Oma igapäevatöös arendab ja suunab ministeerium kahte valdkonda: siseturvalisuse ja regionaalvaldkonda. Siseministeeriumi valitsemisalasse kuuluvad politsei- ja piirivalveamet, päästeamet, häirekeskus, kaitsepolitseiamet, sisekaitseakadeemia, siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus, siseturvalisuse muuseum ning 15 maavalitsust.

Vaata rohkem