Pääste- ja kriisireguleerimispoliitika osakonna assistent projektile „EU CREMEX 2011“ (koosseisuväline ametikoht teenistustähtajaga kuni 31.08.2011)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 190172

Tööpakkumise number

190172

Töö kirjeldus

  • EL Elanikkonnakaitse rahastamisinstrumendist toetatud projekti „EU CREMEX 2011“ projektijuhi ja projekti koordinaatori abistamine nende tööülesannete täitmisel;
  • projektiga seonduvate dokumentide tehnilise viimistluse tagamine;
  • infoliikumise tagamine projekti partnerite ja EL Komisjoni vahel;
  • abistamine projektiga seonduvate ürituste läbiviimisel (majutuse, transpordi, materjalide jms olemasolu tagamine);
  • projekti raames toimuvate kohtumiste protokollimine ning kogu projekti dokumentatsiooni olemasolu tagamine hilisemateks kokkuvõteteks ja auditeerimiseks (inglise keeles);
  • muude tehnilist laadi ülesannete täitmine „EU CREMEX 2011“ projekti raames.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui

  • Sul on kõrgharidus või kõrgharidus omandamisel (lõpetamine 2010 kevadel);
  • Sa oled töötanud assistendina või omad kogemust projektide korraldamisel;
  • Sul on väga head teadmised dokumendihalduspõhimõtetest ning EL struktuuride tööst;
  • valdad eesti ja inglise keelt kõrgtasemel nii kõnes kui kirjas;
  • Sind iseloomustab korrektsus, abivalmidus, hea suhtlemisoskus rahvusvaheliste ja siseriiklike partneritega, oskus kohaneda muutustega, initsiatiivikus, lahenduskesksus ja hea pingetaluvus.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd sisejulgeolekule ja regionaalarengule suunatud organisatsioonis;
  • võimalusi suhtlemiseks rahvusvaheliste organisatsioonidega;
  • koostöövalmit ja sõbralikku meeskonda.

Lisainfo

Ametikoha ametijuhendiga saad tutvuda Siseministeeriumi koduleheküljel aadressil

Sinu töökoht saab olema Siseministeeriumis aadressil Pikk 61, Tallinn.

Kandideerimiseks palume Sul saata CV ja inglise keelse 1-lehekülje pikkuse motivatsioonikirja.

Lisainformatsioon tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5138 (Lauri Lugna, pääste- ja kriisireguleerimispoliitika osakonna juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 5012 (Sirli Luik, personaliosakonna peaspetsialist).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2010

Siseministeerium koos oma valitsemisalaga on Eesti suurim avaliku sektori asutus, kus töötab üle 11 000 inimese. Ühendades endas nii riigi sisejulgeoleku tagamiseks vajaliku, regioonide stabiilsuse ja jätkusuutliku arengu võimaluste loomise, usuasjadega tegelemise kui ka rahvastikutoimingute korraldamise, on meie ühiseks missiooniks koostöös suurendada turvalisust ja luua tingimused stabiilseks arenguks kogu Eestis.