Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126330

PAADIEHITAJA-MONTEERIJA Tartumaal

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on paatide monteerimine, mis seisneb paadi sisustuse ja lisavarustuse paigaldamises:
detailide liimimine
klaasi paigaldus
lihvimine
poleerimine
puurimine
toodete kvaliteedi ja valmimistähtaegade tagamine

Ootused kandidaadile

kasuks tuleb eelnev töökogemus antud valdkonnas
head eeldused meeskonna- ja iseseisvaks tööks
kiire õppimisvõime
täpsus ja kohusetundlikkus
tehniline taiplikkus
töötahe

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- võimalust osaleda millegi tõeliselt ainulaadse tegemisel
- palju pingelist, huvitavat ja arendavat tööd
- sõbralikku ja aktiivset meeskonda
- korralikke ja kaasaegseid töötingimusi ja –vahendeid

Konkurentsivõimelist, võimetele vastavat töötasu.

Lisainfo

Töökoht Lähtel või Tiksojal, meeldivas ja sõbralikus kollektiivis. Helista ja lepi kokku vestluseaeg.

Tööpakkumise number
#126330