Värsked tööpakkumised

Paadiehitaja-monteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 123832

Tööpakkumise number

123832

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on paatide monteerimine, mis seisneb paadi sisustuse ja lisavarustuse paigaldamises:
detailide liimimine
klaasi paigaldus
lihvimine
poleerimine
puurimine
toodete kvaliteedi ja valmimistähtaegade tagamine

Nõudmised kandidaadile

kasuks tuleb eelnev töökogemus antud valdkonnas
head eeldused meeskonna- ja iseseisvaks tööks
kiire õppimisvõime
täpsus ja kohusetundlikkus
tehniline taiplikkus
töötahe

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- võimalust osaleda millegi tõeliselt ainulaadse tegemisel
- palju pingelist, huvitavat ja arendavat tööd
- sõbralikku ja aktiivset meeskonda
- korralikke ja kaasaegseid töötingimusi ja –vahendeid

Konkurentsivõimelist, võimetele vastavat töötasu.

Lisainfo

Töökoht Lähtel või Tiksojal, meeldivas ja sõbralikus kollektiivis. Helista ja lepi kokku vestluseaeg.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. november 2007
Kuulutus sisestati:
14. september 2007

Arthuri Paat OÜ tegeleb kvaliteetsete Sea Star kaatrite tootmisega, mida müüakse Norras, Rootsis ja Soomes. Tehased asuvad Lähtel, Tartus ja Tallinnas. Firma on aastaid olnud stabiilseks ja pidevalt arenevaks tööandjaks, pakkudes täna tööd ca 35 le inimesele.