Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144156

Paadiehitaja-monteerija Lähtel, Tartumaal

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on paatide monteerimine, mis seisneb paadi sisustuse ja lisavarustuse paigaldamises:
detailide liimimine, lihvimine, poleerimine,
puurimine, lõikamine
toodete kvaliteedi ja valmimistähtaegade tagamine

Ootused kandidaadile

kasuks tuleb eelnev töökogemus antud valdkonnas
head eeldused meeskonna- ja iseseisvaks tööks
kiire õppimisvõime
täpsus ja kohusetundlikkus
tehniline taiplikkus
töötahe

Ettevõte pakub

- võimalust osaleda millegi tõeliselt ainulaadse valmimisel
- palju pingelist, huvitavat ja arendavat tööd
- sõbralikku ja töökat meeskonda
- korralikke ja kaasaegseid töötingimusi ja –vahendeid
- võimetele vastavat töötasu.

Tööpakkumise number
#144156

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. märts 2008
Kuulutus sisestati:
12. märts 2008

Arthuri Paat OÜ tegeleb kvaliteetsete Sea Star kaatrite tootmisega, mida müüakse Norras, Rootsis ja Soomes. Tehased asuvad Lähtel, Tartus ja Tallinnas. Firma on aastaid olnud stabiilseks ja pidevalt arenevaks tööandjaks, pakkudes täna tööd ca 50-le inimesele.

Vaata rohkem