Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59106

Outdoor projektijuht

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

outdoor kaubagruppide sisseost ja aktiivne müük
kaupade vastuvõtt ja ettevalmistamine müügiks
klientide nõustamine outdoor sektoris
sisseostude ja müükide aruandlus ja analüüs
kaupluse juhataja asendamine

Ootused kandidaadile

hea analüüsi- ja planeerimisvõime
klientidele ja teenindusele orienteeritus
soov areneda ja täiendada tööoskusi
tehniline taip
võime saavutada püstitatud eesmärke
eesti, vene ja inglise keele valdamine

eeliseks on varasem töökogemus antud valdkonnas

arenguvõimalust ja huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes
müügitulemustest sõltuvat palka
töökohta tulemustele orienteeritud meeskonnas

Lisainfo

Kandideerijatel palume lisada CV le foto.
Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Tööpakkumise number
#59106