Värsked tööpakkumised

OÜ juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 58991

Tööpakkumise number

58991

Töö kirjeldus

Lastekaitse Liidu Lastelaagrite OÜ võtab konkursi korras tööle
OÜ juhataja, kelle põhilised tööülesanded on osaühingu igapäevase tegevuse korraldamine, äriplaani koostamine ja elluviimise kindlustamine.

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
- kõrgharidus
- ärijuhtimise kogemus
- meeskonnatöö oskus
- algatusvõime
- korrektsus ning kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

Pakume:
- perspektiivikat tööd ja enesearendamise võimalust
- töötulemustest sõltuvat tasu

Lisainfo

Avaldusele palume lisada CV koos palgasooviga, 2 soovitaja kontaktid, kellest vähemalt üks on varasem tööandja või seotud varasema ametikohaga ning lühikontseptsiooni (kuni 1lk A4) oma ettekujutusest tööst ja tegevuse prioriteetidest. Avalduse koos lisadega palume saata hiljemalt 12. veebruariks 2006.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2006