2023-08-23 14:48:55

Otsime tublit kokka! (T1 Tokumaru)

CVKeskus.ee klient
Alates 7.5 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

T1 Tokumaru otsib oma ridadesse Jaapani toidukultuurist huvitatud kokkasid, kelle arvates täidab maitsev ja kvaliteetne toit mitte ainult külastajate kõhtu, vaid ka südant!

Sinu ülesanne on köögis alguses väiksemaid ja siis juba suuremaid tegusid korda saata. Oluline on ka soov ja tahtmine oma tiimi igakülgselt toetada. Pärast väljaõppe läbimist saab Sinust meister, kes oskab autentsete retseptide järgi valmistada rameni't, don'i ja teisi Jaapani köögi põhilisi roogasid.

Töökoht asub Tallinnas Ülemiste rajoonis T1 keskuses

Ootused kandidaadile

  • Sind iseloomustatakse kui kohusetundlikku, kannatlikku, täpset, koostööaldist ja hea pingetaluvusega inimest. Oled kiire tegutseja.
  • Kui väljakutsed ning uute teadmiste ja kogemuste omandamine lööb Su silmad särama, siis meie juures ootab Sind hooliv juhataja, toetav meeskond ja stabiilne töökoht!

  • Tokumaru lubab väljakutseterohket tööd, ausat palka, tulemuspõhist palgakasvu ning võimalust ettevõttesiseselt areneda.
  • Pakume paindlikut töögraafikut, stabiilset töökoormust ja meeldivat töökeskkonda ning lõbusaid sündmusi koos tiimiga.
  • Töö juurde kuuluvad väljaõpe, võimalus menüü koostamisel kaasa rääkida, samuti jaapani toidukultuuri koolitused.
  • Ameti juurde kuuluvad arvestatavad soodustused Tokumaru toidukohtades.
  • Pikaajalistele töötajatele pakub ettevõte sporditoetusi.