Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #522385

Otsime Rootsi lihttöölisi

CVKeskus.ee klient
Rootsi
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööpositsiooni kindla koha määrame pärast vestlust kandidaadiga. Vastavalt meievahelisele kokkuleppele suuname teid teenindusele, liinitööle, laotööle või abitööliseks.
Esimesed rootsi keele kursused algavad vahemikus 12.03-19.03.18.

Ootused kandidaadile

- Soovitud inglise keele valdamine nii kõnes kui kirjas.
- Meie rootsi keele kursus peab olema läbitud, tasuta tööotsijale
- Usaldusväärne
- Positiivse ellusuhtumisega
- Kasuks tuleb B-kategooria juhtmisõigus.
- Vajalik kehtiv Isikut tõendav dokument.

Ettevõte pakub

- Miinimum tunnihind 10 eur neto.
- Elamine tasuta
- Kohapealne transport tasuta
- Rootsi keele algkursus tasuta

Kas oled huvitatud arenema koos meiega? Meie ettevõtte, 1Personal panustab jätkusuutlikult oma vastutusse tööandjana. Vastavalt Sinuga saavutatud kokkuleppele saame pakkuda nii püsivat tööd kui ka tähtajalist töölepingut. Meie ettevõttel on sõlmitud kollektiivlepinguid, mis annavad Sulle suurema kindlustunde töökohal. Oleme sõlminud vastutuskindlustuse ning see tagab, et te ei pea kunagi muretsema võimalike vigastuste või tööõnnetuste pärast. Lisaks panustame Teie tervisesse ning vaba aega.

Kontaktisik: Rene Tammemae
Telefon: 5893 3022
Koduleht: 1Personal.ee

Tööpakkumise number
#522385

Asukoht:
Rootsi
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 13 - 15 €/tunnis
Kuulutus aegub:
20. märts 2018
Kuulutus sisestati:
7. märts 2018

1Personal on uuema põlvkonna tööjõu värbamisettevõte, mis on seadnud endale eesmärgiks muuta tööjõuvahenduse maastikku tulevikuvisioonide kaudu. Seetõttu ei ole me lihtsalt tööjõuga tegelev ettevõte, vaid keskkond, kus meie väärtused põhinevad kolmel tugeval ühiskonna ja äri fundamentaalsel alustalal.

* Vastutustundlikkus
* Jätkusuutlikkus
* Inimkesksus

Meie ridadesse kuuluvatel inimestel on kindel suund ja võimalus areneda järjepidevalt nii professionaalsel kui personaalsel tasandil.

Inimese arengu platform, kus aitame leida just Sinule sobiva sihi elus ja karjääris ning loome selle järel tegevusplaani kuidas sinna jõuda. Läbi personaalse mentorluse ning töötubade loomise liigume koos sihikindlalt Sinu tuleviku eesmärkideni.

Vaata rohkem