Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #761835

Otsime professionaalset maalrit

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Värvimistööd tööstuslike märgvärvidega, Cerakote keraamiline pinnakate

  • Toodangu kontroll

  • Lihvimine ja toodete ettevalmistus

  • Vajadusel teipimine, maskimine, kaitsmine

Ootused kandidaadile

  • Laitmatu töödistsipliin

  • Varasem värvimise kogemus (sõidukite värvimine, tööstuslik värvimine)

  • Kohusetundlikkus

  • Soov teha ainult kvaliteetset tööd

  • Kiirus, täpsus

  • Võimalust töötada värskelt valminud, oma regiooni kaasaegseima tehnoloogiaga värvimistehases

  • Erialaselt huvitavat ja arendavat tööd

  • Väga häid ja kaasaegseid töötingimusi

  • Stabiilse sissetulekuga kindlat ja püsivat töökohta

Tööpakkumise number
#761835