2023-08-23 14:48:55

Otsime osalejaid tasuta müügitreeningule!

CVKeskus.ee klient
2 - 8 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Kutsume osalema tasuta väga efektiivsel müügitreeningul. Lisaks pakume Sulle kindla töökoha hea palgaga. Sinu peamine ülesanne on müüa eraisikutele telefoni teel Eestis tuntud ja väga hea mainega teenuseid. Meie pakume koolituse ja treenime Sind müügi alal väga heaks - Sul ei pea olema müügi alal mingit varasemat kogemust! Just see töö on suurepärane müügivaldkonnas alustamiseks ja kogemuste saamiseks! Oluline on tahe saada müügi alal väga heaks, olla julge, avatud ja huvitatud. Töö toimub paindliku graafiku alusel, võimalikud nii päevased kui õhtused tööajad, saab töötada ka nädalavahetustel.

Ootused kandidaadile

Sa soovid saada müügi alal väga heaks.
Sa oled julge ning ei pelga inimestele helistamist ning kontakti loomist.
Sul on stabiilselt positiivne enesehinnang ja ajutised tagasilöögid on Sinu jaoks väljakutse.
Sinu sõbrad, tuttavad ja endised tööandjad kirjeldavad Sind kui kiire taibuga aktiivset ja osavat suhtlejat.
Kohusetunne on Sinu teine nimi - kui oled võtnud kohustuse, sõlminud kokkulepped, siis pead neist ka kinni.
Sa oskad kasutada arvutit tavakasutaja tasemel, valdad vabalt eesti keelt ning vajadusel kõneled ka vene keeles.

Ettevõte pakub

- müügi- ja tootekoolitusi
- pidevat tuge ja abi töös
- töökoormust vastavalt kokkuleppele, väga paindlikku töögraafikut
- võimalus hästi teenida (sõltub müügitulemustest)
- firmaüritusi ühiseks ajaveetmiseks
- asume Tallinna kesklinnas Aia tänaval, turvaline tulla ja minna – ühistransport on ainult mõne sammu kaugusel!