2023-08-23 14:48:55

Otsime oma meeskonda tootmisinseneri!

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
• Uute toodete seeriatootmisesse juurutamine koostöös tootmisosakonnaga
• Olemasolevate toodete tootmisprotsesside pidev seire ja ülevaatus
• Kasutusel olevate tehnoloogiate täiustamine ja efektiivsuse analüüs
• Erinevate ettevõttesiseste instruktsioonide välja töötamine ja haldamine
• Uute võimalike tehnoloogiate otsimine ja juurutamine
• Tootmise efektiivsust tõstvate abivahendite välja töötamine ja rakendamine

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:
• Tehniline haridus (soovitavalt mehaanika või tootmistehnika)
• Töökogemus tootmisettevõttes
• Vajalikud on baasteadmised lehtmetalli töötlemisest
• Vajalik on keevitustehnoloogia tundmine (soovitavalt ka praktiline kogemus)
• Mõne CAD-programmi oskus (soovitavalt Solid Edge)
• Iseseisvus, korrektsus ja otsustusjulgus tööülesannete täitmisel
• Vene keele oskust vähemalt algtasemel
• Inglise keele oskust vähemalt keskmisel tasemel

Ettevõte pakub

Pakume sulle:
• Huvitavat ja mitmekülgset tööd
• Isikliku arengu võimalust ja täiendkoolitusi
• Stabiilset töösuhet sõbralikus ja toetavas meeskonnas
• Konkurentsivõimelist töötasu

Töökoht asub Leholas ( 5 km Keilast).