Värsked tööpakkumised

Otsime oma meeskonda tolliagenti - ekspediitorit

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 367633

Tööpakkumise number

367633

Töö kirjeldus

suhtlemine klientidega ja äripartneritega
vajalike tolliprotseduuride täitmine
aruandlus, inventuurid, järelvalve
klientide nõustamine tollivormistustega seotud küsimustes

Nõudmised kandidaadile

eelnev töökogemus tolliagendina või sarnane
kaasaegsete e-tolli süsteemide tundmine arvutikasutamise oskus
eesti ja vene keele valdamine, inglise keel vähemalt suhtlustasandil
hea suhtlusoskus, täpsus töös numbritega ja dokumentatsiooniga
kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

• huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes
• meeldivat, professionaalset kollektiivi
• kaasaegseid töötingimusi
• palka alates 1300 EUR kuus
• ametiauto ning muude hüvede võimalus

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
20. jaanuar 2015

OÜ Contimer loodi 1995. aastal. Tänu edukale arengule kuulub Contimer Eesti juhtiva tollilaopidaja ning sega- ja kuivpuistveoste ekspediitorfirma hulka. OÜ Contimeri peamised kliendid on rahvusvahelised kaubanduskontsernid ning suured tööstusettevõtted, kes vajavad usaldusväärset partnerit ning tulemuslikku tööd. Oma klientidele pakume kõrgetasemelisi logistilisi teenuseid - rahvusvahelist kaubavedu mere-, raud- ja maantee transpordiga, tolliladustamist ja tolliformaalsuste teostamist.