2023-08-23 14:48:55

Otsime oma meeskonda: maapõuevaldkonna PROJEKTEERIJAT

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Kui Sa oled oma töös korrektne, iseseisev ja edasipürgiv, otsime me just Sind! Sinu ülesanneteks oleks maapõue- ja/või maaparanduse alane projekteerimine ja konsulteerimine. Oled oodatud kandideerima, kui sul on üks kolmest: kas mäenduse või maaparanduse alane haridus või seotud insenerharidus tsiviilehituse, teede-ehituse või geotehnika valdkonnas. Kandideerima on oodatud nii oma erialase teekonna alguses olevad kui ka tippspetsialistid! Mäendusalase haridusliku ettevalmistusega on tööülesanded järgmised: - Maavarade valdkonna ettevõttetele konsultatsiooni pakkumine maapõueseaduse haldusalas; - Kaevandamise loa taotluste koostamine; - Kaevandamise projektide koostamine; - Erinevate valdkonna siseste analüüside koostamine; - Eriprojektide koostamine. Maaparandusalase haridusliku ettevalmistusega on tööülesanded järgmised: - Turbatootmisalade kuivendussüsteemide projekteerimine; - Märgalade taastamistööde projekteerimine; - Veekõrvalduse- ja eesvoolukraavide projekteerimine: - Eriprojektide koostamine.

Ootused kandidaadile

- oled motiveeritud erialaselt arenema ja ei karda tööalaseid väljakutseid;
- oled vähemalt enda ülikooliharidustee esimese etapi lõpuosas;
- oskad või oled valmis ära õppima joonestustarkvara MicroStation kasutamise;
- tunned ennast mugavalt vähemalt eesti keeles kirjutamisel.

Ettevõte pakub

- Kindlasti pakume tööd;
- Oleme valmis Sinusse panustama nii aega kui raha, et Sinu oskused areneksid;
- Töötasu vastavalt senisele kogemusele, haridustasemele, erialase kutsetunnistuse olemasolule, tööks vajalikele oskustele ja lisandväärtuse loomisele;
- Tööaja ja -koha paindlikkust;
- Sõbralikku ja abivalmis kollektiivi ning mitmeid erisoodustusi.

Lisainfo

Tahad teada rohkem?

Sinu kontaktisik on Erki Vaguri, tel 53 40 37 90, erki.vaguri(at)steiger.ee. Meie Tallinna kontor asub aadressil Männiku tee 104, 11216 Tallinn, kuid töötamise võimalus on ka Tartus.

Internetis võid meid leida http://www.steiger.ee või https://www.linkedin.com/company/engineering-bureau-steiger-llc

Kui sul tekkis huvi, saada palun:
- Elulookirjeldus koos varasemate töökohtade ja tööülesannete kirjeldusega ning kui oled väga motiveeritud, ka motivatsioonikiri;
- Kindlasti kontaktandmed, muidu me ei saa sinuga ühendust.

Pakume tööd täiskohaga ja tööle saab asuda kohe!