Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #576954

Otsime oma meeskonda Infoturbevaldkonna müügijuhti

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oled oodatud kandideerima kui orienteerud hästi IT maailmas ning soovid klientide igapäevatööd IT-turvalisemaks muuta.

Infoturbevaldkonna müügijuhina vastutad sa müügiplaanide täitmise ning turundustegevuste organiseerimise ja läbiviimise eest. Oled F-Secure maaletoojana heaks partneriks 50 edasimüüjale, suhtled igapäevaselt Eesti ettevõtete IT juhtidega ning pakud neile parimaid infoturbelahendusi.

Ootused kandidaadile

Sobiva kandidaadina:

  • On sul varasem kokkupuude IT valdkonnaga kas läbi müügi või tehniliste tegevuste;
  • Tahad igapäevaselt tegeleda aktiivse müügitöö ja kliendihaldusega;
  • Oskad ennast hästi väljendada nii suuliselt kui kirjalikult eesti ja inglise keeles;
  • Oled orienteeritud suhete loomisele ja hoidmisele;
  • Oskad ka iseseisvalt töötada ja leida lahendusi keerukates situatsioonides;
  • Oled sihikindel, positiivne ja tulemustele orienteeritud.

Ettevõte pakub

Pakume sulle:

  • Pidevat professionaalset arengut ja eneseteostust kõrgelt motiveeritud meeskonnas;
  • Toote- ja valdkonnakoolitusi;
  • Tulemustele suunatud boonusalgoritmi.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata meile CV ja lühike motivatsioonikiri aadressile liis(at) bcs.ee
Asukoht: Tallinn/Kesklinn
Lisainfo: Liis Sild, 6806888, liis(at)bcs.ee

Tööpakkumise number
#576954