2023-08-23 14:48:55

Otsime oma meeskonda GEODEETI või MARKŠEIDERIT

CVKeskus.ee klient
1600 - 2400 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Kui Sa oled oma töös korrektne, iseseisev ja edasipürgiv, otsime me just Sind!

Oled oodatud kandideerima, kui Sul on geodeedi kutsetunnistus (vähemalt geodeet tase V) või markšeideri kutsetunnistus (tase VI) või sul on eeldused lähitulevikus kutse taotlemiseks.

Sinu tulevane töövaldkond on järgmine:

- topo-geodeetiline mõõdistamine;

- jooniste koostamine;

- mõõdistatud andmete alusel mahuarvutuste tegemine;

- droonmõõdistamine;

- veekogude mõõdistamine.

Ootused kandidaadile

Töö sobib Sulle, kui:

- oled motiveeritud erialaselt arenema ja ei karda tööalaseid väljakutseid;

- oskad kasutada CAD-süsteemi joonestamise tarkvara, eelistatud MicroStation;

- tunned ennast mugavalt eesti keeles lühiaruannete kirjutamisel;

- oled oma erialases töös saavutanud iseseisvuse;

- sõidad B-kategooria juhiluba nõudva sõidukiga.

Ettevõte pakub

Mida meie pakume:

- oleme valmis Sinusse panustama nii aega kui raha selleks, et Sinu oskused areneksid;

- tööaja ja -koha paindlikkust, meie kontorid asuvad Tallinnas ja Tartus;

- töötasu 10.- eurot tunnis neto;

- sõbralikku ja abivalmis kollektiivi ning mitmeid erisoodustusi.

Lisainfo

Tahad teada rohkem? Juhul kui Sul tekkis huvi ning tahad teada rohkem, siis palun saada oma küsimused e-posti aadressile info(ät)steiger.ee. Juhul kui soovid tööspetsiifilised küsimused esitada suuliselt, siis Sind aitab Erki Vaguri, tel 53 40 37 90 . Meie Tallinna kontor asub aadressil Männiku tee 104 ja Tartu kontor aadressil Turu 34. Internetis leiad meid aadressilt http://www.steiger.ee või https://www.linkedin.com/company/engineering-bureau-steiger-llc Tahad kandideerida? Kandideerimiseks saada meile palun e-posti aadressile info(ät)steiger.ee - elulookirjeldus koos varasemate töökohtade ja tööülesannete kirjeldusega Pakume tööd täiskohaga ja tööle saab asuda kohe! Töökuulutus on aktiivne kuni töötaja leidmiseni.