Värsked tööpakkumised

Otsime kursustele stjuardesse ja stjuuardeid

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 26515

Tööpakkumise number

26515

Töö kirjeldus

Korraldame suvel 2004 Finnairi koolituskeskuses 2 kuud kestva põhikursuse.

Nõudmised kandidaadile

• PÕHINÕUDMISED: vanus vähemalt 22 aastat, pikkus vähemalt 160 cm, hea tervis, ujumisoskus, nägemisteravus mõlemas silmas eraldi 1,0 prillide/silmaläätsedega või ilma, prillide/silmaläätsede tugevus mitte rohkem kui +/- 3D.

• LISAKS EELDAME: eesti, inglise ja soome keele väga head oskust, teiste keelte (rootsi keel) oskus tuleb kasuks, kogemust klienditeeninduse valdkonnas ja meeldivat käitumist.

Ettevõte pakub

Kursused edukalt läbinutele pakume tööd Aero Airlines“is.

Lisainfo

Palume toimetada AVALDUS, eestikeelne CV ja lõputunnistuse koopia (koopiaid ja fotosid ei tagastata) hiljemalt 09.02.2004 personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ Raua 36, Tallinn 10152 E-R 09:00-17:00.
AVALDUSEVORMI LEIAD: www.job.ee .

Aero Airlines ja Finnair ei vasta personaliotsinguga seotud küsimustele.
Lisainformatsioon ARIKO ReServi tel: 611 5050, konsultant Reet Kaarelson.

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. veebruar 2004
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2004

Aero Airlines on kasvav lennufirma ja kuulub Finnairi kontserni. Kodubaas on Tallinn ja tegutsemisalasse kuuluvad Eesti, Soome ja kogu Läänemere piirkond. Lennukipark koosneb 68-kohalistest ATR-72 lennukitest. Aero pakub arenevas firmas häid töötingimusi, huvitavaid ülesandeid ja rahvusvahelist töökeskkonda.