Otsime kokka ja vanemkokka

NOP

Tööpakkumise number

579673

Töö kirjeldus

Otsime oma sõbralikku kollektiivi uusi inimesi. Meie väikesesse, kuid armasasse, avatud kööki on oodatud kõik huvilised, kes sooviksid töödata kokana või vanemkokana.

NOPi kokk/vanemkokk oskab valmistada toitusid tellimuste järgi, arvestab klientide soovidega ning tunneb menüüs olevate toitude komponente.

NOP’i kokad oskavad töödata väljastuses, kuumas köögis kui ka teha ettevalmistusi. Köögis ollakse toeks teineteisele ning koos hoitakse puhtust ja korda.

Vanemkokk on eeskujuks meeskonnale ning oskab teisi juhendada. Ta tellib kauba ja kontrollib tellimuste õigsust. Vanemkokk vastutab toidu kvaliteedi eest ning hoiab köögi taset kõrgel.


Nõudmised kandidaadile

Meile on oluline, et oleksid töökas ja kohusetundlik.
Sa naudid meeskonnas töötamist ning oled abivalmis.
Tead köögis töötamise kohustusi, pead kinni hügieenireeglitest ning hoolitsed klientide heaolu eest.


Ettevõte pakub

Tasuvat palka
Lõbusaid ning töökaid töökaaslaseid
Huvitavad tööd ning uusi kogemusi
Võimalust areneda ning oma ideid ellu viia


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. märts 2019
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2019
Soovin kandideerida

Otsime kokka ja vanemkokka


NOP

NOP -10 aastat turul tegutsenud kohvik ja pood, mis ei ole ja ei saa kunagi valmis. Me oleme toidu ja meid ümbritseva maailma suhtes kirglikud. Uus imelik köögivili tekitab meis uudishimu, kui mustikast ja kohvist suudame teha juustumoosi, siis läheme põlema, kui avastame, et Kirju Koera asemel saab teha ka Kirjut Kassi, siis oleme õnnelikud. Me tahame muuta igapäevaselt maailma, pakkudes uusi maitseid ja kombinatsioone. Teeme restoranikööki, mis on kättesaadav igaühele igapäev. Tooraine on meil alati puhas ja võimalikult kohalik.

Vaatan ettevõtte profiili