Otsime kohusetundlikke ja särasilmseid baristasid (osaline tööaeg)
Tööpakkumise number #737235

5
COFFEE IN OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Eesmärk: klientide professionaalne teenindamine, toodete tutvustamine ja pakkumine
Klientide sõbralik, kiire ja nõuetele vastav teenindamine
töötamine kassas
Klientide heaolu eest seismine teeninduskoha territooriumil
Kampaaniate ja ürituste tutvustamine (s.h.kliendikaardid)

Ootused kandidaadile

Vähemalt keskharidus
Eesti keele oskus
Kasuks tuleb ka vene ja teiste keelte oskus

Ettevõte pakub

Sõbralik tööõhkkond ja hoolivad kolleegid

Põhjalik koolitus enne tööle asumist

Omatöötaja soodustused

Arenguvõimalust

Paindlikku töögraafikut

Motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#737235

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
13. november 2021
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2021
Otsime kohusetundlikke ja särasilmseid baristasid (osaline tööaeg) Otsime kohusetundlikke ja särasilmseid baristasid (osaline tööaeg)

Vaata rohkem