2023-08-23 14:48:55

Otsime klineditoe spetsialisti! ENG

CVKeskus.ee klient
700 - 1000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Kuidas hakkab su igapäevatöö välja nägema?

- Keerulistes olukordades abistamine, klientidele parima lahenduse pakkumine live vestluse ja meili teel;

- Rahvusvaheline keskkond ja kliendid üle kogu maailma;

- Suurepärase kliendikogemuse tagamine;

- Professionaalsete, kuid sõbralike kliendisuhete loomine ja säilitamine ning seejuures brändi kuvandi tõstmine.

Ootused kandidaadile

Milliseid supervõimeid ootame sinult?

- Head inglise keele oskust kirjas (vähemalt B2 tasemel);

- Kirge inimeste aitamise ja olukordade lahendamise vastu;

- Kannatlikkust, mõistmist, empaatiat ja sõbralikkust;

- Paindlikust päevaste/õhtuste vahetuste osas;

- Soovi areneda ja õppida.

Ettevõte pakub

Mida me pakume?

- Pidevat väljaõpet- kui su sooviks on areneda, siis oled seda soodustavas keskkonnas!;

- Arenguvõimalusi. Päriselt!;

- Paindlikut töögraafikut;

- Võimalust keeleõpetajate abiga oma inglise keele oskust arendada;

- Sõbralikku atmosfääri ja stimuleerivat keskkonda - good vibes guaranteed!(lemmikloomasõbralik kontor, meeskonna üritused, maitsev kohv ja kontor kesklinnas)