Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #216593

OTSIME: betoneerijaid ja ehitustöölisi

CVKeskus.ee klient
kogu Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-ettevalmistustööd ja armeerimine
-betoonitööde teostamine (valamine, lihvimine)
-betoonkonstruktsioonide hooldus- ja remonditööd

Nõudmised kandidaadile

-varasem ehitusalane töökogemus
-eesti keele oskus
-keskharidus
-kohusetundlikkus
-valmisolek ületunnitööks ja lähetusteks
-kasuks tulevad: juhiload, eelnev kokkupuude betoonitöödega,
jooniste lugemise oskus, Soome töö- ja tuleohutuse kaardid

Ettevõte pakub

-stabiilset töökohta
-tööle ja oskustele vastavat töötasu

Lisainfo

Pakume lepingulist tööd ka juba tegutsevatele (betooni)brigaadidele.

Tööpakkumise number
#216593

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2011

AS MPT Ehitus on 1992. a asutatud betoonkonstruktsioonide rajamise ja betoonpõrandate ehitamisega tegelev ettevõte. 18 tegevusaasta jooksul oleme rajanud üle 3,750,000 m2 betoonpõrandaid Eestis, Lätis, Leedus, Vene Föderatsioonis ja Soome Vabariigis. Iga neljas Eestis ehitatud betoonpõrand on rajatud AS MPT Ehitus poolt.

Vaata rohkem