Värsked tööpakkumised

Otseturundusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192046

Tööpakkumise number

192046

Töö kirjeldus

Otseturundusjuhi peamised tööülesanded on:

  • olla professionaalne ja usaldusväärne partner valdkonna turundusjuhtidele otseturundustegevuse planeerimisel ja elluviimisel;
  • otseturunduse plaani regulaarne koostamine, konsolideerimine ja prioritiseerimine;
  • otsepakkumiste logistika koordineerimine koostöös majasiseste ja – väliste partneritega;
  • internetipanga turundusvõimaluste parendusideede esitamine ja nende rakendamise juhtimine;
  • uute otseturundusvõimaluste leidmine ja protsesside efektiivistamine;
  • otseturundustegevuse tulemuslikkuse igapäevane analüüs.

Nõudmised kandidaadile

Peame Sind sobivaks kandidaadiks, kui:

  • oled vähemalt paariaastase töökogemusega turundus- või müügivaldkonnas tippspetsialistina või projektijuhina;
  • oled hea turundusliku vaistu ja kogemustega või süvendatud huviga erinevate otse- ja elektrooniliste turundusvõimaluste vastu;
  • suudad koondada ja hoida koos detailidest tervikut ja oled väga hea ajaplaneerimisoskusega projektide juhtija;
  • oled iseseisev, initsiatiivikas, lahenduste ning võimaluste leidmisele orienteeritud, otsustusvõimeline koostööpartner;
  • oled positiivse ellusuhtumisega meeskonnamängija;
  • oled väga hea eesti keele suulise ja kirjaliku eneseväljendusega ning suhtled vabalt inglise keeles.

Oma meeskonnaliikmele pakume toetavat tiimi, inspireerivaid, unikaalseid ja väljakutseterohkeid ülesandeid turunduse juhtimises ning võimalusi töötada koos rahvusvaheliste tipptegijatega nii organisatsiooni sees kui väljas.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 14. märtsil saata oma CV ja motivatsioonikiri läbi CV Keskuse keskkonna või aadressile cv(at)swedbank.ee (märgusõnaks "Otseturundusjuht")

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. märts 2010
Kuulutus sisestati:
3. märts 2010

Swedbanki turundusosakond koostab, konsolideerib ja viib ellu panga turundusstrateegiat Eestis. Kutsume oma sõbralikku meeskonda otseturundusjuhti, kes vastutab otseturunduse tegevuste koondplaani koostamise ja koordineerimise, internetipanga turundusvõimaluste arendamise ideede väljapakkumise ja uute otsepakkumise kanalite leidmise, analüüsi ja rakendamise eest.