Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64389

Otsepostituse müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on

  • otsepostitus- ja kullerteenuse aktiivne B2B müük
  • olemasolevate kliendisuhete hoidmine
  • osakonna igapäevaste tööprotsesside juhtimine
  • osakonna eelarve koostamine ja täitmine

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on

  • inimeste ja projektide juhtimise kogemus
  • B2B müügi kogemus
  • suur tahe saavutada parimat tulemust
  • loomupärane optimism ja positiivsus
  • head suhted MS Office’ga
  • isikliku auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

Vastutasuks pakume Sulle

  • head põhipalka
  • saavutustel põhinevat tulemustasu
  • isikliku sõiduauto kasutamise kompensatsiooni
  • nooruslikke töökaaslasi
  • töökohta linna südames

Tööpakkumise number
#64389