Värsked tööpakkumised

Otsepostituse eeltöötluse korraldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 279079

Tööpakkumise number

279079

Töö kirjeldus

Express Posti eeltöötluse korraldaja on töötaja, kelle töö eesmärgiks on edastada otseselt juhilt saadud töökorraldused täitmiseks lao töötajatele, leides nende hulgast iga konkreetse töö jaoks vajalike oskustega töötaja, et oleks tagatud nimetatud töö kvaliteetne ja õigeaegne valmimine. Korraldajana on seega Sinu peamisteks ülesanneteks loatöö korraldamine ning lao töötajate juhendamine ja juhtimine; uute töötajate väljaõppe tagamine; postituste materjalide eeltöötluse teostamise organiseerimine; töö kvaliteedi ning postituste õigeaegse väljastamise tagamine; materjalide vastuvõtmine kliendilt; tööks vajaliku kandedokumentatsiooni koostamine (sh saatelehed, tellimiskirjad jm); aruandlus; vajdusel kauba paigutamine ja laosisene logistika.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:
• Sa oled iseseisev, initsiatiivikas ja valmis pingeliseks tööks
• Sa tahad õppida uusi asju
• Sulle meeldib organiseerida
• Sa oled täpne, korrektne ja kohusetundlik
• Sa oskad väga heal tasemel arvutit kasutada (MS Office, MS Outlook, eriti Excel)
• Sa valdad hästi eesti keelt nii kõnes kui kirjas ja oskad ka vene keeles suhelda
• Sa oled heas füüsilises vormis

Sulle tuleb kasuks:
• eelnev inimeste juhtimise kogemus
• analüüsivõime
• korra ja distsipliini hoidmise oskus
• planeerimisoskus
• probleemide lahendamise oskus

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:
• head põhipalka
• kaasaegset töökeskkonda
• mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
• eneseteostuse ja arendamise võimalusi
• stabiilset ja perspektiivikat töökohta

Lisainfo

Tegemist on vahetustega tööga (hommikune vahetus kestab 8.00-16.30 ja õhtune 12.30-21.00).
Töötasu: 700 eurot bruto kuus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. juuli 2012
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2012

Express Post AS on alates 1997. aastast tegutsev Eesti Meedia ja Ekspress Grupi tütarettevõte, mis tegeleb ajakirjandusväljaannete tellimuste vastuvõtmise, andmebaaside halduse ja varahommikuse kojukandega.