Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #220869

Otsepostituse eeltöötluse korraldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Korraldaja töö eesmärgiks on edastada otseselt juhilt saadud töökorraldused täitmiseks oma alluvatele, leides enda alluvate hulgast iga konkreetse töö jaoks vajalike oskustega töötaja, et oleks tagatud nimetatud töö kvaliteetne ja õigeaegne valmimine. Korraldaja allub otsepostituse müügijuhile.

Tööülesanded:

  • Laotöö korraldamine
  • Töötajate juhendamine ja juhtimine, uute töötajate väljaõppe tagamine
  • Reklaam-, kiri- ja kullerpostituse materjalide eeltöötluse teostamise organiseerimine, töö kvaliteedi ning õigeaegse väljastamise tagamine.
  • Materjalide vastuvõtmine kliendilt vastavalt kehtestatud korrale.
  • Tööks vajaliku kandedokumentatsiooni koostamine ( sh saatelehed, tellimiskirjad jm)
  • Päevatöö aruannete täitmine.
  • Kauba vastuvõtmine poolautomaatse tõstukiga ja muude laoliikumiste jälgimine ning kontrollimine.
  • Vajalike aruannete täitmine.
  • Vajadusel kauba paigutamine, laosisene logistika

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • iseseisvus ja initsiatiivikus, valmidus pingeliseks tööks
  • täpsus, korrektsus, kohusetunne
  • arvuti kasutamise oskus (MS Office, MS Outlook), heal tasemel!
  • hea eesti keele oskus ning vene keele oskus suhtlustasandil
  • hea füüsiline vorm

Kasuks tuleb:
  • eelnev inimeste juhtimise kogemus vähemalt 2 aastat
  • analüüsivõime
  • töötajate motiveerimisoskus
  • korra ja distsipliini hoidmise oskus
  • planeerimisoskus
  • probleemide lahendamise oskus

Ettevõte pakub

  • tööd kiirelt arenevas ettevõttes
  • kaasaegset töökeskkonda
  • püsivat töösuhet
  • mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
  • eneseteostuse ja -arendamise võimalusi
  • stabiilset ja perspektiivikat töökohta
  • rohkelt ühisüritusi

Lisainfo

Tegemist on vahetustega tööga (hommikune vahetus kestab 8.00-16.30 ja õhtune 13.30-22.00).

Tööpakkumise number
#220869

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 580 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. märts 2011
Kuulutus sisestati:
2. märts 2011

Express Post AS on alates 1997. aastast tegutsev Eesti Meedia ja Ekspress Grupi tütarettevõte, mis tegeleb ajakirjandusväljaannete tellimuste vastuvõtmise, andmebaaside halduse ja varahommikuse kojukandega.

Vaata rohkem