Värsked tööpakkumised

Otepää teller

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 165384

Tööpakkumise number

165384

Töö kirjeldus

Kui Sa oled väga hea teenindaja, aga tahad saada veel paremaks, siis tule meile TELLERIKS! Pakume Sulle väljakutset meie

Otepää kontoris (lapsehooldusel oleva töötaja asendamiseks).

MEIE KLIENDID OOTAVAD SINULT
• sõbralikku, kiiret ja professionaalset klienditeenindust;
• nõu andmist ja ootustele vastavate lahenduste pakkumist;
• pangatoodete ja teenuste aktiivset tutvustamist ja müüki.

Nõudmised kandidaadile

• aus, avatud ja professionaalne;
• proaktiivne, eesmärgipärane ja koostöövalmis tegutseja;
• vastutustundlik ja korrektne, kiire ja täpne töös arvuti ja sularahaga;
• õpihimuline, huvitatud töö – ja majandusalaste teadmiste täiendamisest ja enese arendamisest.

• juhtiva finantsettevõtte võimalusi eneseteostuseks, arenguks ja väljakutseteks;
• oma ala ekspertide tiimi toetust väljaõppeks ja professionaalsuse hoidmiseks;
• selgeid sihte ja väärtusi, kuhu koostöös klientidega püüelda;
• häid töötingimusi ja motiveerivat tasupaketti;
• täielikku väljaõpet.

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
23. september 2008