Värsked tööpakkumised

Ostuspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 95695

Tööpakkumise number

95695

Töö kirjeldus

Pakume vaheldusrikast tööd ostuspetsialistile, kelle ülesanneteks on tagada optimaalne materjalide laoseis, hoolitseda jooksva arvestuse pidamise eest materjalide ostuvajaduse üle, planeerida materjale ja teha jooksvaid tellimusi. Spetsialisti kaasatakse hankijate valimis- ja hindamisprotsessi.

Nõudmised kandidaadile

Oodatud on kõik, kellel on töökogemus ostuvaldkonnas või huvi selle töö vastu, kes on hea suhtleja ja läbirääkija. Töö nõuab selle tegijalt järjekindlust, kohusetundlikkust, analüüsivõimet ja täpsust, head arvuti kasutamist ning vene ja inglise keeles suhtlemist.

Hoolitseme selle eest, et uus töötaja saaks oma töösse hästi sisseelada, selleks tagame vajalike tööoskuste väljaõpetamise.

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas, kesklinna veerel, tööaeg on esmaspäevast reedeni kella 8:30-17:00
Kui kõhkled kas kandideerida, siis küsi kindlasti lisainformatsiooni, sest kõike ei saa lihtsalt tööpakkumisse kirja panna :-)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2007

Tere AS on Eesti ettevõte, kes tegeleb toorpiima kokkuostu, piimatoodete, mahla-ja mahlajookide tootearenduse, tootmise ja müügiga.
Tooteid turustatakse kaubamärkide TERE, Largo, Emma, Merevaik, Haps, Hellus,AB, Actifit ja Suitsujuust all.