Ostuspetsialist
Tööpakkumise number #755057

9
Tavrida Electric Export AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

- vastutada materjalide, kaupade ja teenuste hankimise eest;

- laovarude optimaalse seisu analüüs, kontroll ja hoidmine;

- materjalide ja kaupade tarnijate valik ning hindamine;

- ettevõtte esindamine kohtumistel tarnijatega;

- tarnijate pretensioonide lahendamine.

Ootused kandidaadile

- vähemalt 3 aastane kogemus ostuvaldkonnas;

- hea analüüsivõime;

- koostöö- ja läbirääkimisoskused;

- väga hea stressitaluvus;

- väga hea vene, eesti ja inglise keele oskus nii suuliselt kui kirjalikult;

- ERP süsteemide teadmine;

- kasuks tuleb SCRUM/AGILE/Kanban Board teadmine.

Ettevõte pakub

- Konkurentsivõimelist töötasu;

- Ettevõttesiseseid boonuseid;

- Vaheldusrikast ja huvitavat tööd nooruslikus meeskonnas;

- Enesetäienduse- ja arenguvõimalusi;

- Töötelefoni ettevõte poolt.

Huvi korral kandideeri läbi CV Keskuse vajutades nuppu „Soovin kandideerida“.

Küsi lisa telefoni +372 5257780 teel, Sulle vastab
CV Keskuse värbamisspetsialist Kristiina Jürisoo.

Tööpakkumise number
#755057

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2022
Ostuspetsialist Ostuspetsialist

Tavrida Electric Export AS – rahvusvaheline elektrotehniline korporatsioon, mis hõlmab umbes 70 ettevõtet 22 riigis, enam kui 20 uurimis- ja arendusosakonda ning 8 tootmisstruktuuri. Ettevõte pakub uuenduslikke tooteid ja lahendusi elektrienergiatööstusele, “targa võrgu” tehnoloogiaid - Smart Grid, mis aitavad parandada tarbijate elektrivarustuse töökindlust. Rohkem infot: www.tavrida.com/tee/

Vaata rohkem