Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #697380

Ostuspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus:

  • Tootejuhi assisteerimine
  • Suhtlemine tarnijatega
  • Ostutellimuste ja ostuarvete vormistamine
  • Laoseisude analüüsimine ja optimaalse laoseisu tagamine
  • Tootekaartide loomine
  • Tooteandmete töötlemine ja korrashoid
  • Tooteid puudutava info haldamine ja ettevalmistamine müügitoeks

Ootused kandidaadile

Ootused kandidaadile:

  • Keskharidus
  • Huvi tehnika vastu
  • Eesti ja inglise keele oskus
  • Hea arvuti kasutamise oskus, vilumus MS Exceli kasutamisel ja majandustarkvara kasutuskogemus (soovitavalt axapta)
  • Tugev iseseisev analüüsivõime
  • Kiirus, täpsus, rutiinitaluvus

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:

  • tööd toetavas ja professionaalses meeskonnas
  • häid töötingimusi ja aktiivset töökeskkonda
  • täiendkoolitusi
  • toredaid ühisüritusi ja sporditoetust

Tööleping on tähtajaline (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asemele)

Töökoht asub Tallinnas, Peterburi tee 44/4 asuvas Stokkeri peakontoris

Konkursi lõpptähtaeg on 04.05.2021

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas, Peterburi tee 44 asuvas Stokkeri peakontoris

Konkursi lõpptähtaeg on 13.11.2019

Tööpakkumise number
#697380

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. mai 2021
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2021

Stokkeri meistrite meeskonda kuuluvad oma valdkondade parimad asjatundjad, kes on aidanud kasvada Stokkeril Baltikumi juhtivaks professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ning teenindusettevõtteks. Meie töötajate pühendumine ja professionaalsus aitavad meie klientidel olla edukad.
Stokker pakub tööandjana inspireerivat ja arendavat keskkonda ning meeskonda, kus sul on suurepärane võimalus teostada ennast tööalaselt ja kasvada isiksusena.

Vaata rohkem