Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301464

Ostuspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • müügitegevuseks vajaliku optimaalse kaubavaru olemasolu tagamine
  • kauba ostuga seotud dokumentatsiooni kontroll
  • kaupade ostutellimuste loomine, ostuhindade kontroll ja uuendamine
  • tarnijate andmebaasi haldamine, tarnijatega suhtlemine

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • eesti ja inglise keele oskus
  • arvutioskus tavakasutaja tasemel (Windowsi keskkond)
  • oskus süstematiseerida ja analüüsida informatsiooni
  • isikuomaduste poolest kohusetundlik, õppimis- ja arenemisvõimeline, rutiinse töö taluvus

Kasuks tuleb
  • ISO 9001:2008 kvaliteedistandardi nõuete tundmine
  • programmi Scala tundmine
  • vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • huvitavaid väljakutseid rahvusvahelises ettevõttes
  • meeldivat ja sõbralikku kollektiivi
  • koolitust
  • erinevaid soodustusi ja motivatsioonipakette

Lisainfo

Tööaeg E-R kella 8:00-16:30

Tööpakkumise number
#301464

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
12. märts 2013

SLO Eesti AS on juhtiv professionaalne elektri- ja teletarvikute hulgimüüja Eestis. Oleme Eestis tegutsenud alates 1992.a. seega juba 20 aastat.
Tegevust alustati Tallinnas ning tänaseks on SLO kontoreid üle Eesti - Tallinnas, Tartus, Rakveres, Pärnus, Narvas, Võrus, Kuressaares, Paides, Viljandis ja Kärdlas.
SLO Eesti AS kuulub rahvusvahelisse elektritarvikute hulgimüügikontserni Sonepar Group.

Vaata rohkem