Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #550059

Ostuspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ostu planeerimine, materjalide ja toodete optimaalse koguse ja tarnete sujuvuse tagamine
  • Sortimendi koostamine, tellimuste koostamine ja tarnete jälgimine, sealhulgas transpordi organiseerimine
  • Tarnijate valik ja aktiivne suhtlemine tarnijatega rahvusvahelisel tasandil
  • Hinnaläbirääkimised tarnijatega, toodete hinnakujundus
  • Pidev toodete müügianalüüs, sortimendi arendamine, uute kaupade leidmine
  • Müügi- ja turundustegevuste planeerimine
  • Aktiivne suhtlemine olemasolevate- ja uute ekspordiklientidega
  • Laovarude juhtimine ja analüüs

Ootused kandidaadile

  • Omad eelnevat töökogemust ostu- või tootejuhina
  • Oled väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskusega
  • Oled kõrge pingetaluvusega ja suudad iseseisvalt planeerida ja organiseerida oma tööd
  • Oskad heal tasemel kasutada arvutit (Directo, Excel, Word)
  • Oled algatusvõimeline ja Sul on hea analüüsivõime
  • Oled soovitavalt kõrgharidusega
  • Valdad vabalt eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas ja suudad vajadusel ka vene keeles suhelda

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas valdkonnas
  • Suurepärast võimalust ennast tõestada- võimalust anda oma panus ettevõtte arengusse
  • Konkurentsivõimelist palka.
Head meeskonda ja töökeskkonda

Tööpakkumise number
#550059

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. september 2018
Kuulutus sisestati:
7. august 2018

Sister OÜ on asutatud 2002. aastal ning on üks juhtivaim garaazitarvikute, garderoobisüsteemide, vannitoatarvikute importijaid ja edasimüüjaid Eestis.

2007. aastal lisandusid meie tootevalikusse aiakaubad, 2010.a. spordi-ja vabaajatooted ning 2012.a. jalgrattatarvikud.

2013. aastal soetasime uued laohooned aadressile Tähetorni 100, Tallinn. Meie kontor asub aadressil Laki 26.

Tänasel päeval kuulub firma ridadesse 10 inimest, 3 neist müügijuhid, kes mööda Eestit ringi sõites kohtuvad
iganädalaselt oma klientidega.

Sister OÜ on rohkem kui 20 koostööpartnerit ning esindab Baltimaades Euroopa oma ala suurimaid ja tuntumaid kaubamärke nagu Vormann, Bisk, Rothley, Gedy, Alfer jt.

Vaata rohkem