Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55993

Ostuspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uute kaupade otsing ja sisseost välismaalt
  • Läbirääkimiste pidamine tutvumisest lepingu sõlmimiseni
  • Kaupade arendamine ja müük Lätis, Leedus ja Soomes
  • Ekspordijuhi assisteerimine kaupade tellimisel välismaalt
  • Turundusjuhi assisteerimune dokumentatsiooni vormistamisel ja tõlkimisel
  • Turundusplaanide välja töötamine, turundusürituste korraldamine ja läbi viimine

Ootused kandidaadile

  • vene ja inglise keele oskus kõrgtasemel
  • arvuti väga hea tundmine
  • loogiline mõtlemine ja iseseisvus
  • võimalus viibida lähetustes Leedua ja Lätis
  • eeliseks on mittesuitsetaja

Ettevõte pakub

Huvitavat ja pingelist tööd
Head enesteostamise võimalust
Kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikku meeskonda

Töötasu kasteajal 5500-6000 netto
Peale katseaega - vastavalt motivatsioonisüsteemile

Tööpakkumise number
#55993

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2005

AS Severi Kaubandus, kus töötab 80 inimest, tegeleb juba 11 aastat kodumaiste küpsiste, präänikute ja maiustuste jae- ning hulgimüügiga. Samuti mitmete tuntud kaupade ja kaubamärkide impordiga nii Ida- kui Lääne-Euroopast.

Vaata rohkem