Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #311560

OSTUSPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaubavarude juhtimine
Koostöö hankijatega kaupade tellimisel
Kaubavarude klassifikatsiooni pidamine ja arvestus ettevõtte andmebaasides
Transpordi ja logistika korraldamine ja tarne monitooring
Tööga seotud dokumentide haldus ja korrashoiu tagamine

Ootused kandidaadile

Teadmised logistika protsessidest ja kaubaliikumistest
Eesti-, vene- ja inglise keele oskus
Eelnev töökogemus kaubavarude juhtimise alal vähemalt 1 aasta
Hea arvuti kasutamise oskus
Analüütiline mõtlemine
Korrektsus ja kohusetundlikkus tööülesannete täitmisel
Hea stressitaluvus

Ettevõte pakub

Motiveerivat töötasu
Huvitavat ja vastutusrikast tööd kiiresti kasvavas, loomingulises ja ambitsioonikas ettevõttes
Arengu- ja karjäärivõimalusi

Tööpakkumise number
#311560

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
18. juuni 2013

Sanitex on üks Baltimaade suurimaid ning kiiremini kasvavaid esmatarbekaupade hulgimüügi, distributsiooni- ja logistikakontserne, mis tegutseb aastast 1992. Sanitex pakub Baltikumis tööd rohkem kui 2000-le inimesele.
Sanitex Eesti meeskonnas on 75 inimest.
Meil töötavad inimesed, kes hindavad tööalast arengut ja karjäärivõimalusi; neile meeldib tööd teha ja nende jaoks on motiveeriv kasvada koos ettevõttega.

Vaata rohkem