Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #699704

Ostuspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ostuspetsialist kannab hoolt laovarude jälgimise, ostutellimuste vormistamise ja tarnijatelt kauba tellimise eest ning teeb koostööd kategooriajuhtidega. Vastutab kauba vastuvõtu dokumentide vormistamise, suhtluse eest laoga ning ostuarvete ja kauba vastavuse kontrolli eest.Samuti kaubaartiklite loomise ja haldamise eest laoprogrammis Buum.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind liituma oma meeskonnaga, kui:

- Sul on omandatud rakenduslik- või kõrgharidus (logistika, majandus, tarneahela juhtimine);

- Sul on süsteemne ja analüütiline mõtlemine ning hea rutiinitaluvus;

- Sul on varasem ostualane töökogemus;

- Sulle pole võõras Excel ning oskad andmeid käsitleda;

- Sul on hea eneseväljendus- ja suhtlusoskus;

- Sul on ladus eesti ja inglise keel;- eeliseks on müügi- ja laotarkvara Buum kasutamise oskus.

Matkasport pakub omalt poolt erialaseid täiendkoolitusi, väärtuslikke uusi avastamisvõimalusi, mitmekülgset töökogemust ning võimalust olulistel teemadel kaasa rääkida. Toetust looduses liikumise harrastustele.

Tööpakkumise number
#699704

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. mai 2021
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2021

CVKeskus.ee klient

10042347

Vaata rohkem