Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141139

Ostuspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Sinu ülesandeks on suhelda kontsernisiseste tarnijatega
  • planeerida ja optimeerida valitud tootegruppide lõikes laoseisu Eestis.
  • Sa teed tihedat koostööd müügiosakonnaga.

Ootused kandidaadile

  • Ootame Sind oma meeskonda, kui Sul on tehniline kõrg- või keskeriharidus
  • Sul on eelnev vähemalt 2 a töökogemus metallialal ja omad teadmisi sisseostu protsessist ja Eesti teraseturust.
  • Oled valmis töötama iseseisvalt ja orienteeritud keerulistes olukordades lahenduste otsimisele ning meeskonnatööle.
  • Vajalik on väga hea eesti keele oskus, hea soome ja inglise keele oskus suhtlustasandil.
  • Kasuks tuleb Scala ja/või SAP programmide tundmine.

Ruukki pakub Sulle stabiilset töökeskkonda kiiresti arenevas rahvusvahelises kontsernis,
arenguvõimalusi kontsernisiseselt ja konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti.

Tööpakkumise number
#141139

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. märts 2008
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2008

Ruukki on tunnustatud ekspert metallist komponentide ja süsteemide ning terviklahenduste tarnimisel ehitus- ja masinaehitustööstusele. Ettevõttel on lai valik metallitooteid ja nendega seotud teenuseid. Ruukki tegutseb 23 riigis ja annab tööd 14 500 inimesele. Müügikäive 2007. aastal oli 3,9 miljardit eurot.

Ruukki Metals pakub terasest, roostevabast terasest ja alumiiniumist standard- ja eritooteid, osasid ja komponente. Meie peamisteks turupiirkondadeks on Põhjamaad ja Balti riigid ning Kesk-Euroopa idaosa.

Vaata rohkem