Värsked tööpakkumised

Ostuspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 375900

Tööpakkumise number

375900

Töö kirjeldus

Tehase igapäevane varustamine ehitusmaterjalidega
Ostutoimingute ettevalmistamine ja läbiviimine
Tootmisgraafiku jälgimine ja vastutusalas oleva projekti meeskonna teavitamine kõrvalekalletest materjali tarnetes
Tellimuste vormistamine ja ostutegevuse koordineerimine majandustarkvaras
Tarnijate haldamine
Kaupade tarnete korraldamine

Nõudmised kandidaadile

Ostutöö kogemus
Projekti lugemise oskus
Süsteemsus, täpsus, kohusetunne, ausus, usaldusväärsus
Otsustus- ja vastutusvõime
Väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
Inglise keele oskus

Kasuks tuleb ehitusalane haridus

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist töötasu
Kaasaegseid töövahendeid ja töökeskkonda
Arenguvõimalusi koos ettevõttega
Tööks vajalikke koolitusi

Lisainfo

Võtame ühendust sobivate kandidaatidega

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
8. mai 2015
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2015

Harmet OÜ on Eesti kapitalil põhinev 1997. aastal asutatud ettevõte, mis tegeleb element- ja moodulmajade, ehitussoojakute ning metallkonstruktsioonide tootmisega. Ettevõtte toodang eksporditakse peamiselt Skandinaaviasse. Hetkel pakume tööd ligi 300 inimesele. Meie tehased asuvad Sauel, Tutermaal ja Pärnus. Seoses suurenenud töömahuga otsime oma Pärnu meeskonda OSTUSPETSIALISTI: