Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641927

Ostuspetsialist-logistik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 26. veebruar 2020
Kuulutus aegub:11. märts 2020

Töö kirjeldus

Eestimaine pehme mööbli tootja Softrend alustas tegevust pereettevõttena 1997. aastal. Softrendi diivanid ja voodid on disainitud ja valmistatud Eestis kohalike meistrite käsitööoskusi kasutades ning ettevõtte toodangut müüakse lisaks Tartus ja Tallinnas asuvatele salongidele ka eksportturgudel nii Skandinaavias kui ka mujal.

Softrend ootab oma Väänas asuvasse tootmisüksusesse loodavale ametikohale tööle ostuspetsialisti-logistikut, kelle peamiseks ülesandeks on tootmiseks vajalike materjalide (kangad, poroloon, puitdetailid ja muu) tellimine nii Eesti kui ka välismaa tarnijatelt. Teise osa Sinu tööst moodustab valmistoodete transpordi
korraldamine Eesti klientidele nii oma autojuhtide kui ka transpordipartnerite abil. Tarneprotsessi maksimaalse efektiivsuse saavutamiseks on töös oluline jälgida, et ostutellimused on õigeaegselt teostatud, tarkvarasüsteemi sisestatud, tellimused tarnijate poolt kinnitatud ning valmistoodete transport
tellitud. Sinu lähimaks kolleegiks on ostujuht, kes vastutab tarnijate leidmise ja tarnetingimuste kokkulepete eest.

Ootused kandidaadile

- vähemalt aastane töökogemus ostu valdkonnas;
- kasuks tuleb varasem töökogemus tootmisettevõttes;
- täpsus, hea tähelepanuvõime ja korrektsus;
- hea organiseerimis-, suhtlemis- ja koostööoskus;
- eesti ja inglise keele valdamine heal suhtlustasemel nii kõnes kui kirjas.

Ettevõte pakub

- tööd tuntud ja tunnustatud Eesti mööblitootja meeskonnas;
- eneseteostus- ja arenguvõimalusi;
- esmaspäevast reedeni tööd ettevõtte Väänas asuvas tootmisüksuses;
- põhipalka ja võimalust läbi rääkida sõidukulude kompensatsiooni osas.

Tööpakkumise number
#641927

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. märts 2020
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem