Värsked tööpakkumised

Ostuspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118116

Tööpakkumise number

118116

Töö kirjeldus

Igapäevaste tööülesannete hulka kuulub:
- ostujuhi assisteerimine
- ostuvajaduste jälgimine tagamaks optimaalsed laovarud
- ostutellimuste koostamine ja edastamine tarnijatele
- aktiivne suhtlemine tarnijatega
- ostualase info vahetamine ettevõtte siseselt
- dokumendihaldus
- vajalike aruannete koostamine
- transpordi organiseerimine ja tellimine

Nõudmised kandidaadile

Oled oodatud kandideerima, kui:
 omad head eesti ja inglise keele oskust (kõnes ja kirjas),
 oskad kasutada arvutit (MS Office, kasuks tuleb Scala tundmine),
 oled hea läbirääkimisoskusega,
 hea pingetaluvusega, initsiatiivikas,
 järjekindel ja korrektne oma töös

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- Huvitavat ja mitmekesist tööd
- võimalust areneda ja ennast proovile panna
- võimalust osaleda ostuosakonna tööd ja arengut mõjutavates otsustes
- koolitust ja arenguvõimalust

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2007
Kuulutus sisestati:
3. august 2007

Saku Õlletehase AS on Eesti õlleturu liider ja börsiettevõte, mis tegeleb lahjade alkohoolsete jookide, karastusjookide ja lauavee tootmise, arendamise ja müügiga. Saku Õlletehas kuulub Baltic Beverages Holding kontserni, mille omanikeks on 50% Carlsberg Breweries ja 50% Scottish & Newcastle. Ettevõtte puhaskasum oli 2006.aastal 118 mln krooni ja käive 772 mln krooni. Saku Õlletehases töötab täna üle 300 töötaja