Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #799476

Ostuspetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Varuosade ja lisatarvikute ostmine ja nende tarnimise organiseerimine
  • Sobivate tarnijate leidmine ja läbirääkimiste pidamine
  • Pidev töö püsitarnijatega, tarnijate hindamine, potentsiaalsete uute tarnijate leidmine
  • Võtmeklientide tellimuste käsitlemine

Ootused kandidaadile

  • Tehniline keskharidus
  • Arvuti kasutamise oskus heal tasemel
  • Valdad eesti- ja inglise keelt ning soome- ja vene keelt suhtlustasandil
  • Oled suhtlemis- ja koostöövalmis ning oma töös järjepidev, põhjalik ja korrektne

Ettevõte pakub

  • Võimalus töötada rahvusvahelises ettevõttes
  • Koolitused
  • Kaasaegne töökeskkond
  • Sõbralik ja meeldiv kollektiiv

  • Spordikompensatsioon

  • Ühisüritused, puuviljapäevad ja palju muud toredat

Tööpakkumise number
#799476

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. august 2022
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem