Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #289916

Ostuspetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ostujuhi assisteerimine igapäevatöös
Ostutellimuste vormistamine ja täitmise jälgimine
Veotellimuste esitamine
Ostudokumentide õigsuse kontroll ja sisestamine
Tarnijatega suhtlemine

Ootused kandidaadile

Hea eesti keele ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil
Hea arvuti kasutamise oskus, eriti teksti- ja tabelitöötlus
Hea analüüsivõime ning süsteemne mõtlemine
Täpsus, korrektsus, ajaplaneerimise oskus
Kohusetundlik töössesuhtumine
Hea pingetaluvus ja suhtlemisoskus
Sobivus meeskonnatööks, sõbralikkus ja positiivne ellusuhtumine
Auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
Eneseteostusvõimalust
Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Otsime töötajat lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks.

Tööpakkumise number
#289916

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. november 2012
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2012

AS ESTKO asutati 1991. aastal. Ettevõtte tegevusvaldkonnaks on professionaalse puhastuskeemia tootmine ja müük ning koristustarvikute vahendus. Meie toodete peamisteks kasutajateks on koristusfirmad, suurköögid ja autopesulad ning liha-ja piimatööstused.
AS Estko omab ISO 9001, ISO 14001 ning OHSAS 18001 kvaliteedijuhtimise sertifikaate.

Vaata rohkem