Värsked tööpakkumised

Ostuspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 107857

Tööpakkumise number

107857

Töö kirjeldus

Pideva tootmisprotsessi tagamine materjalidega õigeaegse varustamise teel. Tootmistegevuseks vajaminevate materjalide planeerimine, hankimine ja jooksvate küsimuste lahendamine. Tellimuste ja saabuva kaubaga seotud arveldamine ja kontrollimine, laoseisu jälgimine ja optimeerimine ning transpordi korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

Logistikaalsed üldteadmised ja töökogemus, hanketegevuse ja protsesside tundmine. Professionaalne suhtumine töössse, meeskonnatöö oskus, järjepidevus tööülesannete täitmisel, probleemide lahendamise oskus. Väga hea eesti keele ning hea inglise ja vene keele oskus. Kasuks tuleb soome keele oskus.

Pakume huvitavat ja mitmekesist tööd rahvusvahelises firmas, kaasaegset töökeskkonda, mitmeid soodustusi (sportimistoetus, toitlustussoodustus jm) ning enesetäiendamise võimalusi.

Lisainfo

Töökoht asub Jüris.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
11. mai 2007

ABB AS kuulub rahvusvahelisse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri- ja tööstusettevõtteid energeetika-ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab 109 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti 800 inimest.