Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #515427

OSTURESKONTRO RAAMATUPIDAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 22. jaanuar 2018
Kuulutus aegub:20. veebruar 2018

Töö kirjeldus

Saint-Gobain Ehitustooted AS otsib seoses töömahu kasvuga finantsteenuste keskusesse Tallinnas ostureskontro raamatupidajat, kelle peamiseks tööülesandeks on ostuarvete käitlemine, saldode kontrollimine ja raporteerimine ning sisekontrolli nõudmiste järgimine ostureskontro osas.

Ootused kandidaadile

EELDAME:

  • raamatupidamisalast haridust
  • väga head inglise ja head soome keele oskust nii kõnes kui kirjas
  • süsteemsust ja täpsust ning oskust märgata detaile
  • oskust mõista ja järgida protsesse, head suhtlemisoskust ning pingetaluvust
  • head arvuti kasutamise oskust (MS Office)

Kasuks tuleb:
  • SAP kogemus

Ettevõte pakub

  • erialast väljaõpet
  • tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises organisatsioonis
  • tänapäevast töökeskkonda
  • tööpanusele vastavat töötasu ja erinevaid ettevõtte poolt pakutavaid lisahüvesid

Tööpakkumise number
#515427

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2018

GLASSOLUTIONS Baltiklaas on suurim klaaspakettide, lamineeritud
klaasi ja karastatud klaasi tootja Eestis. Professionaalsus ja
rahvusvaheline oskusteave on meie edu määravateks tugevusteks.
Oma laiaulatusliku tootevaliku ja pakutavate erilahendustega oleme
kindlustanud endale turul juhtiva positsiooni.
Rohkem infot: http://www.sgge.ee, http://www.glassolutions.ee/

Vaata rohkem