Värsked tööpakkumised

Ostuplaneerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358188

Tööpakkumise number

358188

Töö kirjeldus

Ostuplaneerija ametikohal on Sinu ülesandeks jälgida oma vastutusalasse kuuluvate materjalide (toorained, abi- või pakkematerjalid) laoseisu ja hoolitseda selle eest, et kõik tootmiseks vajalikud kaubagrupid oleksid õigeaegselt ning õigetes kogustes tootmise alguseks laos olemas.

Ostuplaneerija tööülesanneteks on:
• Ostutellimuste tegemine lähtudes tootmisplaanist, ostu- ja tarnetingimustest ning eelarvest
• Toorainete ja abimaterjalide laovarude jälgimine
• Plaanimuudatustele kiire reageerimine ja korrektuuride tegemine ostutellimustes
• Ostutellimustele transpordipakkumiste võtmine ja transpordi tellimine
• Ostuinfo haldamine ja analüüsimine ning dokumentide arhiveerimine
• Ostutegevusega seotud prognooside, eelarvete ja aruannete koostamine

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinu sooviavaldust ostuplaneerija ametikohale, kui:
• Sul on varasem töökogemus tootmisettevõtte ostuvaldkonnas;
• Sul on kõrgharidus või oled seda omandamas;
• Sa oled vilunud Exceli kasutaja ja oskad töötada suurte andmefailidega (erinevate planeerimistööriistade tundmine tuleb kasuks);
• Sa oled kiire taibuga analüütiline inimene, kes talub hästi pinget ja hindab meeskonnatööd;
• Sinu inglise keele oskus on väga heal tasemel ning vene keele oskus suhtlustasemel.

Ettevõte pakub

Miks võiksid töötada Saku Õlletehases?
• Üheks meie konkurentsieeliseks on tulemustele pühendunud inimesed.
• Oleme loonud motivatsioonisüsteemi, mis lähtub töötajate tööpanusest ning töötulemustest.
• Peame tähtsaks mitte ainult seda, mida saavutame, vaid ka seda, kuidas seda saavutame.
• Väärtustame koostööd, tähistame edulugusid ja naudime üksteise head seltskonda.
• Koolitame oma töötajaid ning julgustame nende arengut.
• Pöörame suurt tähelepanu töökeskkonna ohutusele ja headele töötingimustele.
• Toetame sporti ning oma töötajate sportlikke eluviise.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2014
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2014

Saku Õlletehases ootab Sind ees kaasaegne, kiiresti arenev ja innovaatiline ärikeskkond. Me kuulume Carlsberg Groupi liikmena õlletootjate kõrgliigasse, töötame maailmaklassi brändidega, müüme värskendavaid kogemusi, suurepäraseid maitsehetki ning head seltskonda. Me arvame, et õigete inimeste leidmine ja hoidmine on üks meie konkurentsieeliseid. Me tahame olla parimad ning meie juures töötavad eesmärkidele pühendunud inimesed, kelle jaoks ükski väljakutse pole võimatu, kes naudivad võitmist ja meeskonnatööd. Sulle pakume võimaluse õppida, areneda ja saada oma ala parimaks. Sinu ees on uks valla Carlsberg Groupi kontserni ning Sa saad lasta oma annetel särada.