Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344803

Ostuosakonna juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ostuosakonna juhtimine ja arendamine
Laomeeskonna töö koordineerimine ja arendamine
Laovarude haldamine
Materjalide ringlemise analüüs ja jälgimine
Ostuprognooside koostamine vastavalt kliendile
Koostööpartneritega suhtelemine, suhete hoidmine ja arendamine

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus (soovitavalt erialane tarneahela-või ostujuhtimise alane)
Ostujuhtimis ekogemus rahvusvaheölises ettevõttes vähemalt 3 aastat
MS Exceli oskus kõrgtasemel
Väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
Analüütiline mõtlemisvõime, tulemustele orienteeritus ja initsiatiivikus
Väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus

Kasuks tuleb
Soome keele oskus

Arenemisvõimalust rahvusvahelises kõrgtehnoloogilises ettevõttes
Koolituse ja väljaõppe võimalusi
Soodustusi sportimiseks

Tööpakkumise number
#344803

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
2. juuni 2014

JOT Automation Group on 300 töötajaga rahvusvaheline kontsern, mille peakontor asub Soomes ja esindused 13 riigis üle maailma.
JOT Eesti OÜ, JOT Automation Groupi tütarettevõte, asutati 1991. aastal konstrueerimisbüroona ning on tänaseks kasvanud Eesti suurimaks elektroonikatööstusele automaatikalahendusi pakkuvaks ettevõtteks. JOT Eesti OÜ eesmärk on tarnida kvaliteetseid kõrgtehnoloogilisi tooteid, terviklahendusi ja inseneriteenuseid.
JOT Eesti pakub oma töötajatele koolitusi ning täiendavat väljaõpet rahvusvahelisel tasemel, võimalusega areneda antud valdkonnas tippspetsialistiks.

Vaata rohkem