Värsked tööpakkumised

Ostuosakonna juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 35118

Tööpakkumise number

35118

Töö kirjeldus

• Laovarude optimaalse juhtimise tagamine kogu osakonna lõikes
• Hankevedude korraldamine
• Infovahetus tootjatega

Nõudmised kandidaadile

Töö eeldab:
• Majandus- või logistikaalast kõrgharidust ja/või tulemuslikku varasemat töökogemust ostujuhina
• Vähemalt 2 aastast tulemuslikku töökogemust keskastmejuhina (soovitavalt logistikavallas)
• Analüütilist mõtlemist ja süsteemsust, seoste nägemise võimet
• Arendusele orienteeritust
• Kõrgtasemel arvutikasutamise oskust (Excel, Access)
• Eesti ja inglise keele valdamist, kasuks tuleb hea soome ja vene kõnekeele oskust

Pakume töö tulemustest sõltuvat tasu, arendusmeelset töökeskkonda ja tööalaseid väljakutseid.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada hiljemalt 30. septembriks 2004 oma elulookirjeldus (CV) ja motivatsioonikiri meiliaadressile personal@smarten.ee või faksile 6135 730 märksõnaga ”ostuosakond”.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
30. september 2004
Kuulutus sisestati:
20. september 2004

Smarten Logistika kuulub suurimate logistikalahendusi pakkuvate ettevõtete hulka Eestis. Meie eesmärk on pakkuda koostööpartneritele nende äri vajadustest lähtuvaid logistilisi lahendusi.