Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127487

Ostu/müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõttele vajamineva tooraine hankimine, toodangu müük, uute tarnijate ja klientide leidmine,olemasolevate klientide haldamine

Ootused kandidaadile

Meeskonna tööd, stressitaluvust, eelnevat puidualast kogemust, inglise ja vene keele oskust, arvuti kasutamise oskust.

Ettevõte pakub

Töötulemustele vastavat tasu.
Mitmekülgset tööd arenevas meeskonnas.
Sõiduki kompensatsioon .

Lisainfo

Kasuks tuleb Inglise,Vene ja Soome keele oskus ja puidu alased teadmised

Tööpakkumise number
#127487