Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68931

Ostulogistik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Töö põhieesmärgiks on tarneahela tõrgeteta funktsioneerimise tagamine
* Igapäevaselt tuleb jälgida materjalide laosaldosid ja ostuennustusi
* Tarnijatega tuleb väga tihedalt suhelda, ostutellimuste kinnitamine on ka kindel tööülesanne
* Reklamatsioonide vormistamine

Ootused kandidaadile

* erialane haridus (logistika)
* kesktasemel arvutikasutaja (Excel, Word)
* analüütilise mõtlemisega
* väga hea suhtlemisoskusega ning kiire otsustaja
* hea meeskonna liige
* väga hea inglise keele oskusega nii kõnes kui kirjas
* kasuks tuleb soome keele oskus

* Vaheldusrikast tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises kontsernis
* Koolitusvõimalust ka väljaspool Eestit
* Kollektiiviks noort ja sõbralikku seltskonda
* Hea töö eest ka motiveeriv tasu

Lisainfo

* Ettevõtte kontor on Keilas

Tööpakkumise number
#68931