Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185806

Ostukorraldaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tootmise varustamine vajalike materjalidega, hangete korraldamine

Ootused kandidaadile

väga hea vene,eesti-ja inglise keellte valdamine
hea suhtlemisoskus
eelduse annab keemia-tehnoloogia eriharidus

Ettevõte pakub

Arenguvõimalust rahvusvahelises meeskonnas.
Vaheldusrikast ja suhtlemisrohket tööd

Lisainfo

ettevõtte transport suunal Tallinn-Kehra-Tallinn või
ühistranspordi kulude hüvitamine

Tööpakkumise number
#185806

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2009

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS on tselluloosi ja kotipaberit tootev ettevõte. Peaaegu kogu kotipaber eksporditakse. Oleme tööandjaks enam kui 400-le Kehra, selle ümbruskonna ja Tallinna inimesele.
Vaata ka www.horizon.ee

Vaata rohkem