Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127125

Ostukoordinaator (piim-leib)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Prisma Peremarket AS

TERE TULEMAST TÖÖLE PRISMASSE!

Kui arvad, et huvitav töö, arenguvõimalus suures ettevõttes ning konkurentsivõimeline palk jaekaubandussektoris on Sulle meelepärane, siis ootame Sind oma tublisse meeskonda.

Tööülesanded:
- sortimendihaldus
- tooteinfo haldamine ja analüüs
- osalemine hinnauuringutes
- riiulikaartide koostamine
- koostöö ja suhtlemine kaupluste ja koostööpartneritega

Ootused kandidaadile

vähemalt keskharidus; hea arvutikasutamise oskus; soome, vene ja eesti keele oskus suhtlustasandil; hea koostöö- ja arendamisvõime, sihikindlus ja vastutustundlikkus

Ettevõte pakub

- korralikku väljaõpet ja koolitust
- huvitavat tööd ja arenguvõimalust
- erinevaid soodustusi ja vaba aja veetmise võimalusi nii meil kui meie koostööpartnerite juures

Lisainfo

Lisainfo telefonil 6809606 (8.30-17.00 tööpäeviti)
Faks 6809709
Internetiaadress http://www.prismamarket.ee

Tööpakkumise number
#127125