Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #247158

Ostujuht

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses pakiautomaatide tootmismahu kasvuga vajame tootmisosakonda ostujuhti.
Töö kirjeldus:

  • Suhtlemine ja läbirääkimiste pidamine kauba tarnijatega ja ettevõttele parimate võimalike ostuotsuste tegemine
  • Kauba igapäevase kiire liikumise tagamine ning laoseisu, hindade ja info jälgimine
  • Uute tarnijate leidmine (ka väljaspoolt Euroopat)

Ootused kandidaadile

Oled meile sobiv kui:

  • Tunned nii ostu- kui müügiprotsesse ning oled töötanud varasemalt ostu- või müügijuhina
  • Oled hea suhtleja ja läbirääkija, Sul on hea organiseerimisvõime ja analüütiline mõtlemine
  • Tehnika ning seadmed ei ole sulle võõrad
  • Oled hea pingetaluvusega ning suudad teha kiireid ja produktiivseid otsuseid
  • Oskad kõrgtasemel eesti keelt ja väga heal tasemel inglise keelt. Kasuks tuleb ka vene keele oskus
  • Oled pühendunud, innovaatiline, teotahteline ja positiivse ellusuhtumisega

Huvitavat tööd innovaatilisi tooteid pakkuvas, kiiresti kasvavas ettevõttes.

Lisainfo

Kandideerimistaotlusele palume lisada palgasoovi.

Tööpakkumise number
#247158

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
22. detsember 2011

CLEVERON OÜ (endise nimega SmartPOST) on ettevõte, mis pakub postipakkide logistikalahendust, mis põhineb kõige kaasaegsemal tehnoloogial ja võimaldab iseteeninduslike pakiautomaatide kaudu postipakke saata ja vastu võtta.

Vaata rohkem

Ostujuht